Menu

Poradna

Máte dotaz a nenašli jste na něj zde odpověď? Napište nám na e-mail eshop@orfa-nabytek.cz

Jaký je stav mé objednávky?

Každou změnu stavu objednávky odesíláme zákazníkovi e-mailem.
E-mail také obsahuje tlačítko "Detail objednávky", pomocí kterého si zákazník kdykoliv zobrazí aktuální informace o své objednávce, včetně předpokládaného data naskladnění zboží, pokud toto zboží nebylo v době objednání skladem.
Po předání zboží dopravci budete dopravcem informováni o převzetí zásilky a jejím doručení, a to e-mailem a SMS.

Je možné hotovou objednávku dodatečně změnit?

Ano, kontaktujete naše zákaznické centrum telefonicky 737 490 390 nebo e-mailem eshop@orfa-nabytek.cz Vyřídíme to za pár minut.

Můžu objednávku stornovat?

Ano, pokud se rozhodnete stornovat vaši objednávku, neprodleně nás o tom informujte telefonicky 737 490 390 nebo e-mailem eshop@orfa-nabytek.cz

Je možné objednávku pozdržet?

Ano, jestliže potřebujete, aby vám zboží bylo doručeno později, domluvte se na zákaznickém centru, a to telefonicky 737 490 390 nebo e-mailem eshop@orfa-nabytek.cz

Kdy můžu očekávat doručení zboží?

V detailu zboží se nachází informace o tom, kdy zboží budeme odesílat a přibližně za jak dlouho vám jej dopravce doručí.
Z e-shopu je také vždy odeslán e-mail, který potvrzuje objednávku. I v tomto e-mailu je uvedená informace o době dodání.

Je možné objednat si také výnos?

Aktuálně nabízíme výnos pouze pro zákazníky z Ostravy a okolí.
Další informace naleznete v sekci doprava a platba.

Potřebuji nábytek smontovat, pomůžete mi?

Ano, rádi. Montáž nábytku a kuchyní momentálně provádíme převážně v Ostravě a jejím okolí. V případě zájmu montáže jinde v ČR nás prosím kontaktujte. Cena je 15 % z hodnoty objednávky u nábytku. U kuchyní je cena 1500 Kč/m. K ceně montáže se ještě kalkuluje cena dopravy. V případě zájmu kontaktujte zákaznické centrum telefonicky 737 490 390 nebo e-mailem eshop@orfa-nabytek.cz

Je možné ke zboží zakoupit i náhradní díly?

Dokoupit náhradní díly je možné. Dostupnost a rychlost závisí na konkrétním výrobci. Obraťte se proto na naše zákaznické centrum, a to buď e-mailem eshop@orfa-nabytek.cz nebo telefonicky 737 490 390.

Je u vás možné koupit kuchyň na míru?

Ano, stačí když kontaktujete, nebo přijdete osobně do jednoho z našich kuchyňských studií. Nebo také můžete volat na zákaznickou linku ORFA nábytek 737 490 390.

Můžete mi zaslat zboží také do zahraničí?

V tuto chvíli zasíláme zboží pouze v rámci ČR.

Můžete mi znovu zaslat fakturu za nábytek?

V případě zájmu vám fakturu zašleme na e-mail. Napište nám proto e-mail na eshop@orfa-nabytek.cz

Vyrábíte také nábytek na míru?

Bohužel nábytek na míru nevyrábíme. Pouze kuchyně na míru. Na druhou stranu nabízíme téměř 100 kolekcí nábytku, a tak věříme, že si u nás vyberete.

Kde je možné sehnat tištěný katalog vašeho zboží?

Katalog vám rádi zašleme zdarma na vaši adresu. Stačí jen, když nám dáte vědět na e-mail eshop@orfa-nabytek.cz Katalogy jsou také k mání na každé prodejně ORFA nábytek.

E-shop infolinka
737 490 390
Po - Pá: 8.00 - 18.00
ORFA nábytek člen asociace pro elektronickou komerci Certifikát Ověřeno zákazníky ORFA nábytek je zařazen do programu Favi Extra

Přijímáme on-line platby kartou

Copyright © 2024 ORFA, a.s. & Black Red White CZ, a.s.
Všechna práva vyhrazena.